Igráček 1

Soutěž je určena všem žákům 1. stupně ZŠ.

O soutěži

Eurorebus Junior – vědomostní soutěž pro děti prvního stupně základních škol.

Školy mohou získat počítačovou techniku, účast v Expedici po Evropě a další hodnotné ceny.

Eurorebus-Junior - Komiks

Eurorebus je vědomostní soutěž s více než dvacetiletou tradicí. Již sedmým rokem spouštíme poněkud zjednodušenou verzi této populární soutěže – Eurorebus Junior, která je určena všem žákům prvního stupně základních škol. I prvňáčci tedy mohou pomoci získat škole putovní Pohár Eurorebus, počítačovou techniku a další hodnotné ceny. Škola, která nahraje nejvíce bodů, navíc získá právo vyslat jednoho vyučujícího na Expedici po Evropě. O co vše se hraje, se dozvíte v Katalogu cen. Účastníci soutěže Eurorebus Junior mají své vlastní otázky a nedochází tak tedy k přímé konfrontaci s účastníky soutěže Eurorebus.

Soutěž probíhá po dobu celého školního roku a utkávají se v ní jednotlivci, školní třídy i celé školy.

Pořadatelem soutěže je obecně prospěšná společnost TERRA-KLUB.

 

Kam se můžete dostat?

Generální partner

NCS

Hlavní partner

E.ON

Pořadatel

TERRA-KLUB o.p.s.

Copyright © 2011 Eurorebus Junior, Všechna práva vyhrazena
EurorebusTradiční vědomostní soutěž pro náctileté. Lze v ní vyhrát účast v Expedici po Evropě, počítačové sestavy, smartphony a spoustu dalších atraktivních cen.
Eurorebus Junior
Vědomostní soutěž pro žáky prvního stupně základních škol. Hraje se o počítačové sestavy a spoustu dalších atraktivních cen.
Dnešní světDnešní svět je komplexní výukový program zaměřený na podporu výuky tradičních předmětů zeměpis, dějepis, výchova k občanství a další.
Dnešní energetický světDnešní energetický svět je vzdělávací program zaměřený na podporu výuky environmentálních témat.
Školní atlas dnešního světaŠkolní atlas dnešního světa (ŠADS) se schvalovací doložkou MŠMT, jedinečný kombinací tradiční tištěné a moderní digitální verze, oceněné titulem Mapa roku 2011.
Školní atlas dnešního ČeskaŠkolní atlas dnešního Česka (ŠADČ) se schvalovací doložkou MŠMT, jedinečný kombinací tradiční tištěné a moderní digitální verze. V roce 2015 oceněn titulem Mapa roku.
Knihovna Dnešní světOnline knihovna Dnešní svět soustřeďuje na jednom místě digitální verze všech publikací edice Dnešní svět.